Kalvarijos vietos veiklos grupė su pareiškėju pasirašė projekto vykdymo sutartį. Šiuo metu atidėtas tik vieno vietos projekto įgyvendinimas. Iš viso su pareiškėjais pasirašytos 62 vietos projektų vykdymo sutartys.

Įgyvendinti 45 vietos projektai.

 

Eil. Nr. Vietos projekto pareiškėjo/partnerio pavadinimas Vietos projekto pavadinimas Trumpas vietos projekto aprašymas Vietos projekto paraiškos kodas Skirta paramos lėšų suma/PVM, Lt
1. Salaperaugio kaimo bendruomenė „Salaperaugio kaimo bendruomenės sporto kambario įrengimas “ Tikslas – įkurti sporto zoną ir sudaryti sąlygas visų amžiaus grupių Salaperaugio krašto gyventojams ir svečiams aktyviai, saugiai ir tikslingai leisti laisvalaikį.

Projekto įgyvendinimo metu bus vykdomos šios veiklos:

–                               Salaperaugio bendruomenės patalpos remontas.

–                               Sporto įrangos įsigijimas ir sporto ir laisvalaikio erdvės įrengimas.

–                               Saugaus elgesio taisyklių sukūrimas ir pakabinimas sporto patalpose.

Projekto metu savanoriškiems darbams atlikti bus buriamos ir jungiamos žmonių grupės iš Kovų, Reketijos, Kazlavos, Tribarčių, Senabūdžio, Šarkio miestelių, vėliau bus bendradarbiaujama organizuojant sporto renginius, varžybas.

Salaperaugio bendruomenė vykdydama projektą sieks plėsti bendruomenės veiklą, pritraukiant kuo daugiau narių ir taip stiprinant kaimo gyventojų bendruomeniškumą. Projekte numatyti savanoriški darbai bus atliekami su jaunimu, išklausoma jų nuomonė, jaunimas bus įtrauktas į projekto įgyvendinimo veiklas.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2015 m. sausio 30 d.

 

LEADER-13-KALVARIJA-06-007 29342,50/

0,00

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *